SZCZYTNO. VII Walentynkowy Bieg Morsów “Z sercem dla Kasi”

18 lutego w Szczytnie odbył się VII Walentynkowy Bieg Morsów “Z sercem dla Kasi, który był połączony ze zbiórką dla mieszkanki miasta – Katarzyny Szulc, u której zdiagnozowano nowotwór piersi.

W sobotnim biegu oraz nordic walking, organizowanym przez Morsy Szczytno # RESET, wzięło udział około 80 uczestników, którzy przyjechali na wydarzenie nie tylko z regionu, ale i z kraju. Tegoroczny bieg był organizowany pod hasłem ” Z sercem dla Kasi”, akcją charytatywną połączoną ze zbiórką na leczenie Katarzyny Szulc, u której zdiagnozowano nowotwór piersi.

Wymienione konkurencje obfitowały w różne kategorie, m.in. na najciekawszy strój, a tych podczas sobotniego biegu było naprawdę bardzo dużo. Nie zabrakło bajkowych postaci, wziętych z bajek o Alladynie, ale nie zabrakło również i komiksowych bohaterów, np. Batmana. Duże zainteresowanie wzbudzała również para z klocków Lego.

Oprócz dobrej zabawy, organizatorzy zadbali również o ciepłą strawę i napoje dla uczestników biegu, serwowanych dzięki pomocy szczycieńskiego MOS w ich siedzibie przy ul. K. Klenczona. Na koniec oczywiście, jak na morsową imprezę przystało – wspólna kąpiel w chłodnych odmętach Jeziora Domowego Dużego.

Dzięki ludziom dobrej woli oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie akcji biegowej, udało się zebrać łącznie dokładnie 14 000 złotych.

Serdecznie DZIĘKUJEMY!

Więcej zdjęć – FOTO

142_resize
049_resize
001_resize
045_resize
130_resize
131_resize

fot. R. Arbatowski/Mazurska Fala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *