DŹWIERZUTY. Tłusty czwartek w GOK

Tłusty czwartek należy zdecydowanie do najsłodszej daty w kalendarzu. O podniebienia jak największej liczby osób postanowiły zadbać w czwartkowe popołudnie w dźwierzuckim GOK, przedstawiciele KGW z Linowa, Miętkich, Popowej Woli, Targowa oraz gospodarze

Tłusty czwartek należy zdecydowanie do najsłodszej daty w kalendarzu. O podniebienia jak największej liczby osób postanowiły zadbać w czwartkowe popołudnie w dźwierzuckim GOK, przedstawiciele KGW z Linowa, Miętkich, Popowej Woli, Targowa oraz gospodarze.

W czwartkowe popołudnie „najmłodsze” Koło Gospodyń Wiejskich w gminie (KGW Dźwierzuty), będące integralną częścią prężnie działającego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów, zorganizowało w Gminnym Ośrodku Kultury spotkanie dla bardziej doświadczonych i zasłużonych kół z gminy Dźwierzuty.

Karnawał to czas zabawy, w takiej też atmosferze przebiegała integracyjna biesiada. Oprawę muzyczną na żywo zapewnił Janusz Ałaj, czyli YANKO KAPELA, zabawne konkursy taneczne, sportowe oraz zręcznościowe poprowadzili organizatorzy. Dla wszystkich zaś uczestników oczywiście nie zabrakło w tym dniu domowych słodkości: pączków, faworków i tradycyjnych, nadziewanych rogalików, które na pewno smakowały wyśmienicie.

fot, oprac.: organizatorzy, J. Ałaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *