SZCZYTNO. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby poszukiwane

Policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane. 37-Latek i 28-latka zostali zatrzymani na terenie Szczytna, natomiast 32-latek został zatrzymany w Wielbarku. Zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości zostali przewiezieni do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone kary.

We wtorek 28 lutego, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, pełniąc służbę na terenie miasta Szczytno, około godziny 15:00 na ulicy Wyspiańskiego w Szczytnie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. To 37-letni mieszkaniec miasta. Zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości, ma on do odbycia zastępczą karę 15 dni aresztu za popełnione wykroczenie.

Również tego samego dnia – 28 lutego, około godziny 15:00 policjanci z Posterunku Policji w Wielbarku, na ulicy Nowowiejskiego w Wielbarku zatrzymali 32-latka. To mieszkaniec gminy Wielbark. Policjanci zweryfikowali dane mężczyzny. Okazało się, że zgodnie z decyzją sądu, ma on do odbycia karę 75 dni pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.

W środę 1 marca około godziny 01:00  funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Pasymskiej w Szczytnie zatrzymali poszukiwaną 28-latkę. Kobieta ma do odbycia zastępczą karę aresztu w wymiarze 5 dni za popełnione wykroczenie.

Zatrzymane osoby poszukiwane zostały przewiezione do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *